HETIM
  • Lëndët e para me cilësi të lartë
    500 ton inventar shiriti çeliku, lëndë e parë X32 e importuar nga Gjermania dhe lëndë e parë aliazh SANDVIK, me cilësi të garantuar!
  • Teknologji e avancuar
    Krijoni tehe sharre me cilësi të lartë me teknologjinë e shkëlqyer të prodhimit dhe përpunimit dhe teknologjinë e trajtimit automatik të nxehtësisë. Sipas parimit standard të prerjes, hapësira e llojit të ingranazhit, priza e frikës, etj., Sigurojnë prerje të saktë, prerje më të shpejtë dhe rrisin prodhimin.
  • Inspektim i rreptë i tehut të sharrës
    Të gjitha lidhjet në punishten e prodhimit duhet të inspektohen rreptësisht, specifikimet e procesit të inspektimit të pajisjeve, inspektimi i lëndëve të para dhe inspektimi gjatë procesit të prodhimit do të kontrollohen në të gjitha nivelet.
NE BËJMË LEHTË PRERJE

YISHAN është furnizuesi kryesor i tehut të sharrës me shirit në Kinën jugore, me 2 fabrika me bazë në Jiangsu dhe Zhejiang.

Me kontroll të rreptë të cilësisë, pajisje të avancuara dhe një angazhim të vazhdueshëm për të prodhuar produkte me cilësi superiore, 3000 plus produktet në linjën e sotme të produkteve Yishan vazhdojnë të jenë mjetet më të sakta, më të forta dhe më të qëndrueshme në dispozicion.

Ne në Yishan prodhojmë dhe shesim teh sharre me shirit për prerjen e metalit, drurit dhe ushqimit; Ne fokusohemi në ekonominë optimale të prerjes, cilësinë e lartë dhe shërbimin e shkëlqyer. Krahas produkteve tona ne ofrojmë ekspertizë të avancuar dhe mbështetje fleksibël.Përvoja dhe njohuritë tona, nga zhvillimi i produkteve të personalizuara të teheve të sharrës deri te këshillat dhe shërbimet, sigurojnë besueshmëri të vlefshme dhe jetëgjatësi maksimale të tehut.

Për më shumë se 20 vjet, çdo ditë ne u ofrojmë produkte klientëve në të gjithë botën. prodhuesit, ndërtuesit dhe zejtarët janë varur nga sharrat dhe mjetet precize nga Kompania Yishan për të siguruar cilësinë e qëndrueshme të proceseve të tyre të prodhimit
Lexo më shumë
Përqendrimi i ekipit Yishan, teknologjia profesionale dhe pajisjet e avancuara, të cilat na mundësojnë të fitojmë besimin nga shumë klientë.
Rekomandoni Produkte të njohura
LAJMET E FUNDIT
Ne mirëpresim klientët nga e gjithë bota që të bashkëpunojnë me ne.

Si të zgjidhni tehun e sharrës me shirit bimetal

Si të zgjidhni tehun e sharrës me shirit bimetal
2024-04-22

Tehët e thikës CNC: Çelësi për prerjen efikase dhe pa mbeturina të shkumës

Tehët e thikës CNC: Çelësi për prerjen efikase dhe pa mbeturina të shkumës
2023-10-08

Teh sharrash mishi me cilësi të lartë

Furnizuesit e tehut të sharrës së mishit sharrë me shirita për prerjen e mishit sharrë shiritash mishi sharrë shiritash mishi tehët e sharrës së mishit
2023-08-10

Teh i thikës me brez për prerjen e indeve

Një teh thike me shirit është një lloj tehe që përdoret zakonisht në industrinë e indeve për prerjen dhe prerjen e letrës së hollë. Është një teh i gjatë dhe i ngushtë që zakonisht është bërë nga çeliku me cilësi të lartë dhe është projektuar të jetë tepër i mprehtë dhe i qëndrueshëm.
2023-05-15

Përfitimet e Teeth Harden Shirit Saw

Tehët e sharrës me shirit ngurtësues të dhëmbëve janë bërë nga materiale me cilësi të lartë si çeliku me shpejtësi të lartë ose karabit. Dhëmbët e tehut janë ngurtësuar posaçërisht për të rritur rezistencën e tyre ndaj konsumimit. Kjo e bën tehun ideal për prerjen e materialeve të forta si metali, druri i fortë dhe mishi i ngrirë.
2023-05-05

Problemet që duhet t'u kushtohet vëmendje kur shiriti me teh sharrimi i çelikut inox

1. Çeliku inox ka karakteristikat e plasticitetit të madh, rezistencës së lartë dhe forcës së lartë termike dhe ka një tendencë serioze për të forcuar, gjë që kërkon cilësi më të lartë të teheve të sharrës me shirit.2. Tehu i sharrës duhet të ketë rezistencë më të mirë ndaj nxehtësisë dhe rezistencë të lartë ndaj konsumit. Tehët e zakonshëm të sharrës bimetalike të përdorura për sharrimin e materialeve të çelikut të karbonit nuk janë të përshtatshme për përpunimin e njollave
2022-07-24
E drejta e autorit © Hunan Yishan Trading Co., Ltd / sitemap / XML / Privacy Policy   

Shtëpi

PRODUKTET

Rreth Nesh

Kontaktoni